ESOGÜ’ye bağış

Videoyu Aç ESOGÜ’ye bağış
A
a

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne bir adet üst düzey hibrit sistem son teknoloji ZeissTivato 700 Ameliyat Mikroskobu bağışında bulundu.

Türkiye’de ilk olarak ESOGÜ’ye kazandırılan mikroskobun bağışı ile ilgili protokol imza töreni ESOGÜ Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

İMZALAR ATILDI
Törene ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Arslantaş ve Prof. Dr. RifatEdizkan, ESOGÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed EvvahKarakılıç, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Başar Ay ve Prof. Dr. Türker Özkan ile yöneticiler katıldı.

DESTEĞE HAZIRIZ
Törende konuşan ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, bağıştan dolayı Başar Ay’ın şahsında tüm Vakıf Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek cihazın hayırlı olmasını diledi. TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Başar Ay ise vakıf olarak böyle hayırlı bir işe vesile olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtirken, bundan sonra da işbirliği ve desteğe hazır olduklarını dile getirdi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi