ESTÜ’de makale ödülleri

Videoyu Aç ESTÜ’de makale ödülleri
A
a

2022 Yılı Bilim, Teknoloji, Sanat ve Tasarım Ödülleri Makale ödülü kategorileri kapsamında dereceye giren Eskişehir Teknik Üniversitesi öğretim üyelerine yönelik olarak ödül töreni yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Törene Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gürsoy Arslan ve Prof. Dr. Alper Çabuk ile öğretim üyeleri katıldı. Açılış konuşmasını yapan Araştırma ve Lisansüstü Süreçler Direktörü Prof. Dr. Servet Turan, araştırma ekosistemi içerisinde; öz motivasyon, akademik atama-yükseltme ve ödül yönergesi gibi öğelerin oldukça önemli etkenler olduğunu belirterek söze başladı.
 
YILIN PERFORMANSI
Rektör Prof. Dr. Döğeroğlu, “Sizlerin de bildiği üzere bir “Bilim, Teknoloji, Sanat ve Tasarım Ödülleri” yönergemiz var. Her seferinde ifade ettiğimiz gibi marifet iltifata tabiidir. 2021 yılında yayımlanan çalışmalarıyla bugün yılın makale şampiyonu ve yılın makale performansı ödüllerini almaya hak kazanan tüm öğretim elemanlarımızı ve yine makale kategorisinde orta ve uzun vadeli performansın değerlendirildiği ESTÜ 25 ve ESTÜ 50 ödüllerini almaya layık görülen tüm öğretim elemanlarımızı bir kez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 
SERTİFİKALAR TAKTİM EDİLDI
Konuşmaların ardından yılın makale şampiyonu ve yılın makale performansı ödüllerini
almaya hak kazanan öğretim üyelerine Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu tarafından sertifikaları takdim edildi
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir