EVDE KAL ESKİŞEHİR

Videoyu Aç EVDE KAL ESKİŞEHİR
A
a

Odunpazarı Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı aldığı önlemlere yenilerini ekledi. Yoğun kullanılan alanlardan bankları söken, kamelyaları kullanıma kapatan Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu’nda ise zabıta ekipleri ile vatandaşları korona virüse karşı uyardı.

Salgının yayılmasını önlemek ve halk sağlığını düşünerek çalışmalarını sürdüren Odunpazarı Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep üzerine bir önlem daha aldı.
VATANDAŞI UYARDI
Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yoğun kullanılan alanlardan bankları söktü, kamelyaları ise kullanıma kapattı. Odunpazarı Belediyesi Zabıta ekipleri ise Hamamyolu’nda oturma gruplarına oturan ve sosyal mesafe kuralına uymayan vatandaşları uyardı. Koronavirüse karşı Odunpazarı Belediyesi olarak gerekli çalışmaları yürüttüklerini belirten yetkililer, defalarca yapılan ‘Evde Kal’ çağrısına uymayan vatandaşlar nedeniyle bankları kaldırmak, kamelyaları ise kullanıma kapatmak zorunda kaldıklarını söyledi.
EVDE KAL ÇAĞRISI
7’den 70’e tüm  vatandaşlara bir kez daha ‘Evde Kal’ çağrısı yapan yetkililer, vatandaşlardan bireysel sorumluluklarını yerine getirmesini ve hijyen kurallarına uymasını istedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi