FAZLA NORMALLEŞTİK!

Videoyu Aç FAZLA NORMALLEŞTİK!
A
a

1 Haziran itibariyle normalleşme süreci başladı. Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte vaka sayılarında da artış yaşandı. İlimiz de artış yaşanan illerin başında geliyor. Şehrin en işlek caddelerinde kimi vatandaşın sosyal mesafe kuralına uymadığı kimi vatandaşın da hem maske takmayıp hem sigara içtiği görüldü.


1 Haziran itibariyle normalleşme süreci başladı. Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte vaka sayılarında da artış yaşandı. İlimiz de artış yaşanan illerin başında geliyor. Şehrin en işlek caddeleri olan Hamamyıolu, İki Eylül Caddesi ve Doktorlar Caddesinde kimi vatandaşın sosyal mesafe kuralına uymadığı kimi vatandaşın da hem maske takmayıp hem sigara içtiği görüldü.
ANONSLA UYARI
Koronavirüs vakalarının arttığı illerin başında olan ilimizde, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri araçlarla şehrin kalabalık yerlerinde COVİD-19 salgınına karşı megafonlu uyarı yapıyor. Vatandaş,  maske- mesafe ve hijyen konusunda daha çok dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarıldı.  Yapılan anonsta, “Koronavirüs salgını ile mücadelede artık kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz. Lütfen rehavete kapılıp tedbiri elden bırakmayalım. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için maske takmaya, sosyal mesafeye ve el temizliğine dikkat ediniz.  Tüm kurallara hassasiyetle uyarak bu dönemi de inşallah hep birlikte aşacağız.  Sağlığınıza dikkat ettiğiniz için teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı. ESRA ÜNLÜ
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi