Fizyomer antrenörlerin yanında

Videoyu Aç   Fizyomer antrenörlerin yanında
A
a

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Eskişehir Şubesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi (FİZYOMER)  arasında protokol imzalandı. TÜFAD’a bağlı antrenörler ve birinci derece yakınları Fizyomer’de %50’lik bir indirim ile tedavi olabilecek   


Yüzde 50 indirim
Eskişehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir Şubesi, üyelerini yakından ilgilendiren  bir protokole imza attı. Eskişehir’in fizik tedavide öncü tıp merkezi olan Fizyomer ile TÜFAD kendi antrenörleri ve yakınlarına büyük yarar sağlayacak bir anlaşma gerçekleştirdi. Buna göre TÜFAD’a bağlı antrenörler ve birinci derece yakınları Fizyomer’de %50’lik bir indirime sahip olacak.
İndirimli tedavi olacaklar  (foto)
London Cafe’de düzenlenen protokol imza töreninde konuşan TÜFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl, “Derneğimize üye antrenör ve birinci derece yakınları Fizyomer’de belirlenen indirim ile tedavi olabilecekler. Fizyomer’in bize göstermiş olduğu ilgileden dolayı çok teşekkür ediyorum. TÜFAD ve Fizyomer’e hayırlı olsun. Hocamız, Türkan Tünerir’e ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Fizyomer olarak yanlarındayız (foto)
Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Tıbbi Direktörü Türkan Tünerir ise yaptığı açıklamada, “Böyle bir protokol yaptığımız için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah antrenörlerimiz rahatsızlanmaz ancak bir sağlık sorunu olduklarında Fizyomer olarak onların yanında olacağız. Türkiye ve dünyadaki tedavi imkanlarımızı üyelerimize sunacağız. TSYD’nin ardından TÜFAD ile yaptığımız protokolden dolayı mutluyuz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi