FOTOĞRAFLARLA ŞEHRİ ANLATIYOR

Videoyu Aç FOTOĞRAFLARLA ŞEHRİ ANLATIYOR
A
a

Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Eskişehir’in birbirinden güzel fotoğraflarını çeken İranlı fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi’nin “Bir Şehrin Hayatı-2” fotoğraf sergisi Espark AVM’de açıldı.


Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Bir Şehrin Hayatı-2” fotoğraf sergisi Espark AVM’de Eskişehirli sanatseverlerle buluştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Kentin güzelliklerini çektiği fotoğraflarla binlerce kişiye ulaştıran fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi, Eskişehir’de Başkan Büyükerşen önderliğinde gerçekleştirilen çalışmaların çok kıymetli olduğunu ifade etti. Kendisine destekleri dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden Mousavi, bundan sonra da çekeceği fotoğraflarla Eskişehir’i en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğini belirtti.
KOLAY DEĞİL
Sergi açılışı öncesi konuşan Başkan Büyükerşen ise “Sevgili Haadi’nin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Kendisinin çektiği fotoğraflar yeri geliyor bilboardlarımızı süslüyor, yeri geliyor internette karşımıza çıkıyor. Fotoğraf çekmek bir tutku, ama Haadi gibi çektiği fotoğraflarla bir şehrin hayatını anlatmak hiç de kolay değil” dedi. Sergi 12 Kasım’a kadar ziyaret edilebilecek.HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi