Gazilerden Büyükerşen’e teşekkür

Videoyu Aç  Gazilerden Büyükerşen’e teşekkür
A
a

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Ekrem Dumlu ve İzmir Şubesi üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen,Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Ekrem Dumlu ve İzmir Şubesi üyesi gazileri makamında ağırladı.
Gaziler kendilerini misafir ettiği için Başkan Büyükerşen’e teşekkür ederek, “İzmirli Gaziler olarak Eskişehir bizim için ayrı bir öneme sahip. Uzakta olsak da şehirle ilgili gelişmeleri basından izliyoruz. Eskişehir’de gerçekleştirilen başarılı şehircilik çalışmalarını hayranlıkla takip ediyoruz. Bizleri makamınızda ağırladığınız için çok mutlu olduk. İyi ki varsınız. Eskişehir ve ülkemiz için çok değerlisiniz” dediler.
Başkan Büyükerşen de gazileri ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek, “Öncelikle sizlerin hakları ödenmez. Her zaman şehit ailelerimizin, gazilerimizin yanındayız. Sizler için ne yapsak azdır. Burada sizleri ağırlamaktan onur duydum, çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret sonunda gaziler Başkan Büyükerşen’e yaptığı hizmetler ve gazilere olan desteği nedeniyle teşekkür plaketi verdi.
Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile sona erdi.
 
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir