Geçmişte verildi yine verilir

Videoyu Aç Geçmişte verildi yine verilir
A
a

CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel Eskişehirspor hakkında açıklamalarda bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Benzin istasyonu konusuna değinen Taşel, “Geçmişte iki kez benzin istasyonu Eskişehirspor’a verildi. Yine verilir. Odunpazarı Belediyesi’nin Eskişehirspor’a verdiği destekleri herkes gördü” diye konuştu.
 Nemalananlar oldu
“Eskişehirspor hepimizin ortak sevdası” diyerek sözlerine başlayan Taşel, “Ben de 2000 yılında çok zor bir dönemde yöneticilik yaptım. Eskişehirspor için herkes çok çaba sarf ederken maalesef kulüp üzerinden nemalananlar da oldu. Eskişehirspor’a bu sebeple çok fazla sayıda manevi borcu olan insan var. Bu insanların bir araya gelerek kulübü kurtarması gerekiyor. Bu marka üzerinden nasıl kendilerine çıkar sağladılarsa aynı şekilde bu kulübü kurtarmaları gerekiyor. 300 milyonluk borç normal bir borç değil” dedi.
Hep hayal sattılar
Taşel, “AK Parti İl Başkanının isim sponsorluğu konusunda girişimlerde bulunduğunu duyuyoruz. Bundan önce de defalarca ilgileniyoruz, çözmeye çalışıyoruz dediler ama ortada bir şey yok. Hep sözler verdiler, hayal sattılar
ama gelinen nokta ortada. Eskişehirspor’un siyaset üstüdür. Kamu gücünü madem elinizde bulunduruyorsunuz, problemleri çözün. İnşallah Kırka Boraks gibi firmalar Eskişehirspor’a isim sponsoru olur. Kimsenin böyle bir sponsorluğa itiraz edeceğini zannetmiyorum” diye konuştu.
Keşke daha erken yapılsaydı
“Mevcut yönetim iyi niyetiyle işler yapmaya çalışan insanlardan oluşuyor” diyen Taşel, “Şirketleşme konusu çok önemli. Umarım gerekli işlemleri tamamlanır ve Eskişehirspor daha şeffaf ve denetlenebilir bir hale gelir. Bazı kesimlerde olan güvensizlik duygusu ancak böyle aşılabilir. Genel Kurulda şirketleşme yetkisi de alındı. Keşke bu işler çok daha erken yapılsaydı” ifadelerini kullandı.
Benzin istasyonu yine verilir
CHP İl Başkanı Taşel, “Geçmişte iki kez benzin istasyonu Eskişehirspor’a verildi. Yine verilir. Odunpazarı
Belediyesi’nin Eskişehirspor’a verdiği destekleri herkes gördü. Yeni stadyumun bakımını bile üstlenmek istediler ama engellendiler. Eskişehirspor’un doğru yönetildiğini gördüklerinde herkes destek olur. Yılmaz Büyükerşen de destek verir. Sadece kurumsal bir yapı ile yanına gitmek gerekiyor. İllaki formüller bulunur ve gerekli adımlar atılır” diyerek sözlerini noktaladı.
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir