Gediz Belediyesi’Nden İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Tablet Desteği

Videoyu Aç Gediz Belediyesi’Nden İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Tablet Desteği
A
a

Gediz Belediyesi’Nden İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Tablet Desteği

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gediz Belediyesi pandemi sürecinde sürdürülen uzaktan eğitim sistemine katkıda bulunmak amacıyla ihtiyaç sahibi 85 öğrenciye tablet desteğinde bulundu.
Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak uzaktan eğitim gören öğrencilere tablet kampanyası kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur’a başkanlık makamında 85 tableti teslim etti. Tablet tesliminde Başkan Akçadurak’a Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Tüysüz ve Kazım Alan eşlik etti.
Gediz Belediyesi’nin desteklerini daima hissettiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, pandemi sürecinde okulların kapalı olması nedeniyle uzaktan eğitim gören öğrencilere tablet desteğinde bulunan Başkan Muharrem Akçadurak’a teşekkür etti.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından okullarda başlatılan uzaktan eğitimlere katılamayan ilçemizdeki öğrencilerimizin tablet ve bilgisayar ihtiyaçlarını gidermek adına bir kampanya gerçekleştirerek, öğrencilerimize destek olmayı planladık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerini sıkıntısız bir şekilde sürdürmeleri için elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Kampanya kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur’a 85 adet tabletimizi teslim ettik. Bu kampanyaya destek olan kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve şahsen destek olan vatandaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Sıkıntılı ve zor süreçte uzaktan eğitim gören tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi