Geleceğimiz kadınların elinde!

Videoyu Aç Geleceğimiz kadınların elinde!
A
a

AK Parti İl Kadın Kolları, ‘Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşmaları’ programı kapsamında Öğretmen Evi’nde toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, “Gelecek kadınlarımızın elinde” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 AK Parti İl Kadın Kolları, 81 ilde düzenlenen ‘Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşmaları’ programı kapsamında Öğretmen Evi’nde toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve çok sayıda kadın katıldı. İstikbal Marşı ve saygı duruşunun ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır, “Salondaki herkes bir fikrim var, bir projem var, bir hayalim var diye düşünmüştür ama sanırım çok azımız bunu gerçekleştirebilmişizdir. İşte bugün burada o hayallerinin peşinde koşan, bu hayallerini gerçekleştirmiş olan kadınlarımızı konuk etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

ŞANSLI İLLERDEN BİRİYİZ

Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Maşallah Eskişehir salonlara sığmıyor. Bu bize ders olsun. Bundan sonra Sayın İl Başkanımıza daha büyük salonlar ayarlayalım inşallah biz. Biz şanslı illerden birisiyiz. Her ilimizde kadın milletvekilimiz var ama biz milletvekilimizin bizi Avrupa’da temsil ediyor olması bize ayrı bir onur kaynağı” ifadelerini kullandı.

BAŞARI ÖRNEKLERİNİ ÇOĞALTALIM

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, “Kadın girişimcilerimiz sayesinde iş hayatına önemli katma değerler sunacağız. Gelecek kadınlarımızın elinde. Sizler şekillendireceksiniz hem iş dünyasında hem aile hayatında ki zaten yapıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanımız her daim kadınlarımıza destek vermiş, ön plana çıkarmış ve partinin kurucu unsurları arasında gerekli değeri vermiştir. Başarı örneklerini inşallah 12 dış ilçemize yayalım ve bir sonraki  toplantıda onların başarılarını da sizlerle paylaşalım” dedi. AK Parti İl Kadın Kolları, 81

MUHTEŞEMSİNİZ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Denizli Milletvekili Nilgün Ök de, “Dedik ki biz; gittiğimizde kadınlar için ne yapabiliriz ve fark ettik ki bir araştırma yaptık, bu desteklerin bilinirliğinin çok fazla olmadığını gördük. Bunun neticesinde yaklaşık bir sene önce Hakkari’den  çıktık yola, inşallah Edirne’de tamamlamayı düşünüyoruz. İnşallah buradan sizin iş fikrinizde güzel çareler oluruz diyorum. Eskişehir gerçekten muhteşemsiniz” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından devlet desteği alarak girişimci olan kadınların başarı öyküleri gösterildi.
 
 
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir