GELECEĞİN SEKTÖRÜ GERİ DÖNÜŞÜM

Videoyu Aç GELECEĞİN SEKTÖRÜ GERİ DÖNÜŞÜM
A
a

Güçlü bir ekonominin temel unsurlarından bazılarının maliyetlerin azaltılması, enerji verimliliği ve kaynakların korunmasından geçildiğine dikkat çeken Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bu saydıklarımızı yapmak içinde geri dönüşüm ve yeniden üretim alanlarını iyi değerlendirmeliyiz. Geri dönüşüm geleceğin en önemli sektörlerinden biri olacak. Bizde bu sektörde ve döküm sektöründe güçlü olmalıyız” dedi.

Eskişehir Sanayi Odası bünyesinde bulunan meslek komiteleri ile Genişletilmiş Meslek Komiteleri İstişare Toplantıları’nı sürdürüyor. Bu kapsamda ESO’nun 2.Meslek Grubu Çevre ve Geri Dönüşüm ve 11.Meslek Grubu olan Döküm Sanayi sektörlerinde yer alan firmalar ESO 50.Yıl Salonunda bir araya geldi.
MARKA DEĞERİNİN SÖZÜ DİNLENİR
Toplantının açılış konuşmasını yapan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bugün geri dönüşüm ve döküm sektörünün genişletilmiş meslek komiteleri toplantısını yapıyoruz. Burada genel problemler, sanayi odasından beklentileriniz, eleştirileriniz gibi konularda geniş katılımlı bir toplantı olacak. Ayrıca sektörlerimizi değerlendireceğiz. Çözemediğiniz problemleri gelin birlikte çözmeye çalışalım. Bir kurumun marka değeri, gücü ne kadar çok artarsa sözü o kadar dinlenir. Eskişehir’in sanayisini ne kadar marka haline getirirsek o kadar sözümüz dinlenir. Sizlerden ricamız Eskişehir sanayisinin marka değerini artırmak için bizlerle birlikte olun” dedi. Toplantı sonunda, geri dönüşüm ve atık yönetimi konusunda tüm sanayiciyi ilgilendiren bilgilendirme toplantıları ve etkinliklerinin yapılması ile ayrıca döküm sanayinde geri dönüşümün sağlanması yollarının konuşulacağı toplantıların yapılması kararı alındı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi