Gelin barışalım

Videoyu Aç Gelin barışalım
A
a

Eskişehirspor’da Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkanı Cihan Gürsoy, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Kötü idareciler, yanlış yöneticiler, alınan hatalı kararlar sebebiyle, gelen sportif başarısızlıklar nedeniyle Eskişehirspor'a küsen kim varsa gelin barışalım” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gerçek Eskişehirsporlular
Siyah-Kırmızılı kulüpte Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkan Cihan Gürsoy, Kurban Bayramı’nın ilk gününde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla camiaya seslendi. “Gelin bu bayram barışalım” diyen Gürsoy, “Geçmiş dönemde para veren, loca alan, kombine satın alan, malzeme veren, tezahürat yapan, sesi kısılana kadar bağıran gerçek Eskişehirsporlular... Kötü idareciler, yanlış yöneticiler, alınan hatalı kararlar sebebiyle, gelen sportif başarısızlıklar nedeniyle Eskişehirspor'a küsen kim varsa gelin barışalım” dedi.
Tüm şehrin ortak sevdası
Gürsoy, “Son dönem Eskişehirspor yöneticisi olarak yaşadığımız en büyük olumsuzluklardan biri geçmiş dönemde çeşitli şekillerde Eskişehirspor'a
destek olmuş, gönül vermiş ancak sonrasında yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Eskişehirspor'a destek olmayı reddeden ‘... verdik de ne oldu, o-buşu kulübün parasını yediler, çaldılar...’ itirazlarıyla Eskişehirspor'dan uzaklaşanlar, yalnız bırakanlar; başka Eskişehirspor yok! Eskişehirspor tüm şehrin ortak sevdası, vazgeçilmezi” ifadelerini kullandı.
 Bahaneleri bırakalım
 Bahanelerin bir kenara bırakılması ve bir an önce birlik olunması gerektiğine parantez açan Asbaşkan Gürsoy, “Bu bahaneleri artık bir kenara bırakalım, kişilere olan kızgınlığınızı, öfkenizi Eskişehirspor'a yansıtmayın. Kulüp tarihin en kritik dönemlerinden birini yaşarken, adeta uçurumun kenarında iken bir olalım, birlik olalım, efsaneyi yeniden canlandıralım” dedi. Gürsoy paylaşımını ise ‘Yaşasın Eskişehirspor’ ifadelerini kullanarak paylaşımını noktaladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi