Genç bir kadroyla yola çıkıyoruz

Videoyu Aç  Genç bir kadroyla yola çıkıyoruz
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek Esgroup Spor Servisi’ne açıklamalarda bulundu. Çaba göstermelerine rağmen serbest kalan oyuncuları takıma geri kazandıramadıklarını belirten Mehmet Şimşek, “Kendi öz kaynaklarımızla bir takım kurduk. Genç bir kadroyla yola çıkıyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İşimiz hiç kolay değil
Mevcut transfer yasağının yanı sıra, sözleşmesi biten ve alacakları ödenmediği için serbest kalan oyuncuların takıma geri dönmemesi yüzünden altyapıdan A takıma alınan yeni oyuncularla birlikte genç bir kadroyla yola devam etmek zorunda kalan Eskişehirspor’u, yeni sezonda zor günler bekliyor. Siyah-Kırmızılı takımın işi hiç de kolay değil.
 Tüm çabalarımıza rağmen
Başkan Mehmet Şimşek Esgroup Spor Servisine yaptığı açıklamada ellerinde genç fakat sahada mücadeleyi bırakmayacak bir takım olduğunu belirtti. Şimşek, “Kulübün içinde bulunduğu şartlar, transfer tahtasının açılamaması, sözleşmesi biten ve alacağı ödenmediği için serbest kalan oyuncularbir bir yuvadan uçtu. Tüm çabamıza rağmen oyuncuları takıma geri kazandıramadık” ifadelerini kullandı.
 Nasıl nefret ettiler
Başkan Şimşek, “Bizden alacakları paranın daha azına başka kulüplere giden oyuncularımız oldu. İyi rakamlar teklif etmemize rağmen bunu kabul etmeyip, Eskişehirspor’dan adeta kaçan oyuncular oldu. Oyuncular bu duruma nasıl geldi, Eskişehirspor’dan bu kadar nasıl nefret ettiler anlamış değilim” dedi.
 Onur mücadelesi vereceğiz
Şimşek, “Sonuçta arma ve formayı terk etmeyen oyuncularımız, altyapıdan A taktıma alınan yeni genç oyuncularla birlikte oluşan takımımızla lige başlayacağız. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Kolay bir sezon olmayacak. Teknik kadromuz ve oyuncularımız yıllar sonra düştüğümüz 2. Lig’de onur mücadelesi verecek” diye konuştu.
Genç ve koşan bir takım
Takımı değerlendiren Şimşek, “Genç fakat sahadakoşan, son ana kadar mücadeleyi bırakmayan bir takım olacağımıza inanıyorum. Henüz yeterli tecrübeye sahip olmayan gençlerimiz, tecrübe kazandıkça daha iyi olacak. Şu anda güçsüzler ama güçlendikçe daha iyi olacaklar. Şehir olarak sahipsiz şehir olmamıza rağmen, taraftarlarımızla birlikte bu sezon zoru başarmaya çalışacağız” diyerek sözlerini noktaladı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi