Genç Girişimcilerden ESO’da buluştu

Videoyu Aç  Genç Girişimcilerden ESO’da buluştu
A
a

Koordinatörlüğünü Eskişehir Sanayi Odası’nın üstlendiği TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu, İstanbul Genç Girişimciler Kurulu ile bir araya geldi. Kurulların icra komitesi üyelerinin katıldığı ‘İşbirliği Ziyareti ve İstişare Toplantısı’ 2 gün boyunca devam etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir ve İstanbul kurul üyeleri ikili görüşmeleri ve firma ziyaretleri yaparak yeni iş birliklerine kapı araladılar.
Kalabalık bir heyetle İstanbul’dan Eskişehir’e gelen İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası’nda düzenlenen istişare toplantısında iki kurul arasında olası işbirlikleri değerlendirdi.
Toplantının açılışında konuşan TOBB Eskişehir Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Köksal, “Geçtiğimiz yıl online olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizi bu yıl nihayet yüz yüze yapıyoruz. Girişimciliğin bir kültür ve bir etkileşim ekosistemi olduğundan hareketle beraber neler yapabiliriz, nasıl işbirlikleri üretebiliriz onu değerlendirmenin heyecanını yaşıyoruz. Sizleri Eskişehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir, ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.
TOBB İstanbul Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hasan Bünül ise yaptığı değerlendirmede girişimcilerin üretime, yeni iş alanlarının açılmasına ve istihdama dolayısıyla da ekonomiye ciddi bir enerji kattığına değindi.
Eskişehir’de olmaktan ve yeni işbirliklerinin kapısını aralamaktan mutlu olduklarını vurgulayan Bünül, “Bugün burada elektronik, yazılım, beyaz eşya, döküm, gıda, inşaat ve otomotiv gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren İstanbul GGK üyelerimiz var. Bu toplantı ve sonrasında yapacağımız ikili iş görüşmeleri umarın verimli geçer. Eskişehir’de olmaktan ve konuk severliğinizden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.
ESO Meclis Salonunda yapılan toplantı sonrası Eskişehir GGK üyeleri İstanbul GGK üyeleri ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi, firma ziyaretlerinde bulundu. 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir