Gençler için anlamlı destek

Videoyu Aç Gençler için anlamlı destek
A
a

E-ticaret pazaryeri sitesi aZall.com ve Türk Eğitim Vakfı (TEV), yeni hayatlara dokunmak için iş birliği yaptı. İmzalanan protokol neticesinde aZall.com gelirinin bir bölümünü maddi imkanı kısıtlı öğrencilerin geleceğine katkı sağlamak amacıyla Türk Eğitim Vakfı'na bağışlayacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başarılı ve maddi imkanı kısıtlı daha fazla sayıda gence eğitim bursu vermek amacıyla eğitime desteklerini sürdüren Türk Eğitim Vakfı, aynı değerlere sahip çıkmayı misyon edinmiş olan aZall.com ile gençlerin hayatına dokunacak bir projeye imza attı. E-ticaret pazaryeri sitesi aZall.com ve Türk Eğitim Vakfı tarafından öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak üzere protokol imzalandı. İmzalanan protokole göre aZall.com dan alışveriş yapan her kullanıcı, aZall'ın kendileri adına Türk Eğitim Vakfı'na bağışta bulunmasını tercih edebilecek. Site üzerinden ödeme sayfasına gelen kullanıcılar, Türk Eğitim Vakfı butonunu seçtikleri anda, aZall.com kullanıcıdan herhangi bir ücret talep etmeden tamamen kendi gelirinden, kullanıcısı adına Türk Eğitim Vakfı'na bağışta bulunmuş olacak. Böylece, Türkiye geneline hizmet veren aZall.com, ülkenin dört bir yanından alışveriş yapan kullanıcılarının isteği doğrultusunda gelirinin belli bir oranını Türk Eğitim Vakfı'na aktarmış olacak.
Eğitim en büyük yatırım
aZall.com Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir, “Türk Eğitim Vakfı, gençlerimizin eğitimine katkı sağlayan ve yarım asırdır hizmet veren dev bir vakıftır. Eğitimin ülkemiz için en büyük yatırımlardan olduğuna inanan biri olarak, böyle kıymetli bir proje için Türk Eğitim Vakfı ile işbirliği yapmaktan büyük gurur duyuyorum. aZall.com olarak gençlerimizin geleceğine katkı sağlayacağımız için çok mutluyum” diye konuştu.
Gençlerimizin yanındayız
Türk Eğitim Vakfı Eskişehir Şube Başkanı Başak Tuğba Damarsoy ise "Türk Eğitim Vakfı olarak Atatürk’ün izinde, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti idealine ulaşma hedefiyle çalışıyor, gençlerimizin daha iyi bir eğitim alabilmesi yanlarında oluyoruz. Bu süreçte bireysel ve kurumsal destekçilerimizle birlikte daha çok gencimize ulaşıyoruz. aZall.com’a gençlerimizin geleceğine sağladığı katkı ve vakfımıza verdiği destek için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Meltem Karakaş Kaya
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi