Fashion Eskişehir masaüstü

Gençlere sabah çorbası ikramı sürüyor

Videoyu Aç Gençlere sabah çorbası ikramı sürüyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi, öğrenciler için 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdiği çorba ve ekmek ikramına devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi, Gençlik Merkezleri ile gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda 19 Mayıs Gençlik Merkezi önünde, sabah okula giden üniversite öğrencileri için ücretsiz çorba ikramı sürüyor. Sabah saatlerinde derslerine giden öğrenciler de soğuk havanın etkisinin sıcak çorba ile azaldığını söyleyerek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür ediyor. Gençler, ağırlaşan ekonomik şartlar nedeniyle çorba ikramının, bütçelerine katkı sağladığını ifade ediyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de Başkan Ahmet Ataç’ın talimatı ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen sıcak çorba ve ekmek dağıtımının devam edeceği bilgisini verdi.

İndirimli Eskart başvuruları da yapılıyor
Öte yandan 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde, ESTRAM ile yapılan iş birliği kapsamında Eskart başvuruları ve vize işlemleri de yapılıyor. Öğrenciler, merkezde açılan gişede, hafta içi saat 08.00 ile 20.00 arasında Eskart işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi