Gençlik Platformu Üyelerinden Kampanya

Videoyu Aç Gençlik Platformu Üyelerinden Kampanya
A
a

Gençlik Platformu Üyelerinden 'İmkanı Olan Koysun, İhtiyacı Olan Alsın' Kampanyası

Kütahya’nın Emet ilçesinde, Belediye dükkanları karşısında Emet Gençlik Paltformu üyeleri tarafından Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle ’İmkanı olan koysun, ihtiyacı olan alsın’ kampanyası başlatıldı.
Korona virüs salgını nedeniyle düzenlenen kampanya vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı. İhtiyacı olan vatandaşlar, tezgaha bırakılan sebze ve meyve gibi gıda maddelerini ücret ödemeden alıp ihtiyacını karşılayabiliyor.
Emet Gençlik Platformu Üyesi Talha Düşmez, yaptığı açıklamada, "İlçemizde bulunan esnaflarımız tarafından ihtiyaç sahipleri için ’İmkanı olan koysun, ihtiyacı olan alsın’ yazılı slogan ile bizlerin aracılığı ile tezgah oluşturuldu. Esnaflarımız, tezgaha koydukları meyve ve sebzelerle büyük dayanışma örneği sergilemiştir. Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle dayanışmaya en çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde devletimize, halkımıza ve sağlık çalışanlarımıza yapılan yardımlar çok değerli. Salgının küresel, mücadelenin ulusal olduğunu unutmayalım. İnşallah bu zorlu süreci millet ve devlet olarak el birliğiyle atlatacağız" dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi