Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Eskişehir’e geliyor

Videoyu Aç Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Eskişehir’e geliyor
A
a

Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, 8 Haziran Çarşamba günü Eskişehir’e gelecek. Kasapoğlu, Eskişehirspor Kulübü tesislerine giderek yöneticilerle bir araya gelecek. Bakan ile konuşulacak ana konu yıkılan altyapı tesisi olacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Tasarruflarını Müjdeleyecek
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, 21 Nisan günü Eskişehirspor tesislerini ziyaret edip kameraların karşısına çıkmıştı. Çalışkan burada, Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun Eskişehirspor ile ilgili olarak tasarruflarını Mayıs ayında yapılması planlanan ziyaretinde müjdeleyeceğinin bilgisini paylaşmıştı. Bakan Mayıs ayında gelmeyince, 30 Mayıs Pazartesi günü AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ve Başkanvekili Erkan Koca Ankara’ya bakanı ziyarete gitti.

 Altyapı tesisi ve kulübün sorunları
 Burada kulüple ilgili çeşitli konular masaya yatırıldı. Bakan Kasapoğlu, Eskişehir’e gelip Eskişehirspor’u ziyaret edeceğini belirtti. Bu ziyaretin 8 Haziran Çarşamba günü Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde olacağı öğrenildi. Bu görüşmede yıkılan altyapı tesislerinin yeniden yapılması ana konu olarak masaya yatırılacak. Ayrıca Boraks ile isim sponsorluğu ve kulübün mali durumunun da masaya yatırılması bekleniyor.

 

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir