Genel İş Genel Başkanı Remzi Çalışkan Başkan Kurt’U Ziyaret Etti

Videoyu Aç Genel İş Genel Başkanı Remzi Çalışkan Başkan Kurt’U Ziyaret Etti
A
a

Genel İş Genel Başkanı Remzi Çalışkan Başkan Kurt’U Ziyaret Etti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası Genel Başkanı Remzi Çalışkan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Ekonomiden pandemiye birçok konunun konuşulduğu ziyarette, sendikal örgütlenme ile ilgili de fikir alışverişi yapıldı.
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yanı sıra Genel İş Toplu Sözleşme Daire Başkanı Çetin Çalışkan, DİSK Bölge Temsilcisi ve Genel İş Eskişehir Şube Başkanı Günay Ayaz ile şube yöneticileri katıldı.
Ziyarette ülkenin genel durumundan ekonomiye, pandemiden asgari ücrete birçok konuda konuşuldu. Sosyal Demokrat Kamu İşverenler Sendikası (SODEMSEN) Toplu Sözleşmelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olan Başkan Kurt ile Remzi Çalışkan toplu iş sözleşmeleri ve sendikal örgütlenme hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Kurt’a ev sahipliği için teşekkür eden Çalışkan, Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirdi. Çalışkan, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.
Remzi Çalışkan, Çetin Çalışkan, Günay Ayaz ve Genel İş Eskişehir Şubesi yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Çalışkan ve beraberindekilere teşekkür etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi