Genel Müdür M.Naci Pekcan: "Gazilerimiz Başımızın Tacıdır"

Videoyu Aç Genel Müdür M.Naci Pekcan: "Gazilerimiz Başımızın Tacıdır"
A
a

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kütahya Şube Başkanı Şaban Başoğul Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Güral Porselen Genel Müdürü M.Naci Pekcan’A Bir Ziyarette Bulunup, Derneğin Özel Bir Şildini Takdim Ettiler.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kütahya Şube Başkanı Şaban Başoğul ve yönetim kurulu üyeleri, Güral Porselen Genel Müdürü M.Naci Pekcan’a ziyarette bulunup, derneğin özel bir şildini takdim ettiler.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Şaban Başoğul, ziyarette yaptığı konuşmada, "Naci Pekcan’ın asli görevlerindeki başarılı hizmetleri yanı sıra,Kütahya’mızın sosyal,Kültür ve yardımları, Kütahya’nın Yurt içi ve yurt dışındaki tanıtımları nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz. Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı ve Macaristan Fahri Başkonsolosu İsmet Güral’a Naci Pekcan’a tebriklerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.
Güral Porselen Genel Müdürü M.Naci Pekcan’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Kahraman gazilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Şahsıma verilen bu Plaketi kıymetli bir anı olarak daima muhafaza edeceğim diye konuştu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi