GEREKEN YAPILSIN

Videoyu Aç GEREKEN YAPILSIN
A
a

Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Hüseyin Özcan, Yusuf Gurubi isimli 10 yaşındaki çocuğun boğulmasıyla ilgili “Bu sulama kanallarıyla ilgili gözler kör kulaklar sağır olmuş durumda” dedi.


Haftalık pazar toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan DP’li Hüseyin Özcan, “Bu hafta yine maalesef Eskişehir’de üzüntü verici şeyler yaşandı. Yusuf Gurubi isimli evladımız Eskişehir’in yıllardır kapanmayan yarası olan, yıllardır üzerine düşülmeyen, yıllardır kimsenin üzerine alınmadığı sulama kanalında can verdi. Ortalama senede bir kaç evladımızı ya da vatandaşımızı kaybettiğimiz bu sulama kanallarıyla ilgili gözler kör kulaklar sağır olmuş durumdadır. Bu işin sorumlusu kim ise bir an önce bu can kayıplarına son vermek için gerekli çalışmaları yapmak zorundalar” diye konuştu.
VEBALİ ÜZERİNİZE
Bu hafta bir takım ziyaretler için Alpu, Mihalıççık, Seyitgazi-Korka’ya gittiğini anlatan Özcan, “Geçen 2019 mart seçimlerinde iktidar milletvekillerinin kamyonlar kepçeler üzerinde şov yaparak Alpu yolunu başlattık, ölümlere son vereceğiz. Sarıcakaya yolunu başlattık yolu genişleteceğiz dedikleri çalışmalardan zerre eser yoktur. Sadece göz boyamak için oraya tabela bile çakılmadan 300-500 metre yol yaptılar. Üzerinden bir buçuk yıl geçmesine rağmen henüz bir çalışma yoktur. Bundan sonra oralarda olacak kazaların, ölümlerin vebali sizin üzerinizedir” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi