Göker, Osmanlı Dönemindeki Saray Bahçelerini Anlatacak

Videoyu Aç Göker, Osmanlı Dönemindeki Saray Bahçelerini Anlatacak
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Parisa Göker

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Parisa Göker, online olarak katılacağı toplantıda Osmanlı dönemi saray bahçeleri anlatılacak.
İtalyan Dostluk Derneği (CASA ITALIA) tarafından düzenlenen olan İtalyan Yarımadası ile Osmanlı İmparatorluğu arasındaki ilişkiler üzerine toplantılar dizisinin yapılacak olan oturumunda Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Parisa Göker, online olarak katılacağı toplantıda Osmanlı dönemi saray bahçeleri anlatılacak. Doç. Dr. Göker İtalyan Büyük elçiliği Kültür Ofisi Ankara, Dipartimento di Civilta’ Antiche’e Moderna (DICAM) Universita’ degli Studi di Messina ve Levantine Heritage Foundation destekleri ile organize edilen konferansın Moderatörlüğünü Hacettepe Üniversitesi’nden Dr. Consuelo Emilj Malara’nın yapacak.
Konferansın yarın İtalya yerel saati ile 17.30’da, Türkiye saati ile 18.30’da gerçekleşeceği belirtildi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi