GÖREVİMİZ ÇALIŞMAK

Videoyu Aç GÖREVİMİZ ÇALIŞMAK
A
a

Eskişehir ilçe STK temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Hem bugünü, hem geleceği düşünmek gibi bir görevimiz var” dedi.

İl binasında düzenlenen ve İl Başkan Yardımcılarının da katıldığı toplantıya; Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Demir ile Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Can, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Ertok ile Yönetim Kurulu üyesi Rıdvan Tambova, ALPUDER Başkanı Cengiz Filiz, BEY-DER Yönetim Kurulu üyesi Şahin Öztürk, Günyüzü Derneği Başkanı Ali Ramazan Çınar, Han Derneği Başkanı Yusuf Akpınar, İnönü Derneği Başkanı Mehmet Kasap, Mihalıççıklılar Derneği Başkanı Cemalettin Ürgüp ile Nurettin Kaba, Sarıcakayalılar Derneği Başkanı İbrahim Eldem, Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan, Emirdağlılar Vaktı Yönetim Kurulu Üyesi Ceylan Yavuz, Sevder Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Naci Şeker ile Ziya Kandilci, Seyyid Battalgazi Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Çorapsız ve İncesu Derneği Başkanı Mehmet Erdoğan katıldı.
TALEP İLETTİLER
Görüşmelerde şehir gündeminin yanı sıra, STK’ların toplum ve ülke üzerindeki sorumlulukları da konuşuldu. Düzenlenen programdan memnuniyetlerini dile getiren STK Temsilcileri, Başkan Çalışkan’a talep ve önerilerini ileterek, merkezi hükümet ve yerel yönetimler noktasında yapılabilecek proje ve hizmetler konusunda isteklerini dile getirdi. Konuşmasına programa katılan STK temsilcilerine teşekkür ederek başlayan AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir’in gelişmesi ve kalkınması için ortak akıl ve sonuç odaklı bir yol izlenmesi gerektiğini vurguladı.
GÖRÜŞLERİ DİNLEDİK
İstişareye her daim önem verdiklerini belirten Başkan Çalışkan, “Bugün İlçe STK temsilcilerimizle bir araya gelerek Eskişehir’imiz için yapılması gerekenleri konuşup fikir alışverişlerinde bulunduk. Kendilerinin bu konudaki görüşlerini dinledik. Çözüm odaklı ve proje ekseninde gerçekleşen toplantıya katılan bütün temsilcilere çok teşekkür ediyorum. Hem bugünü, hem geleceği düşünmek gibi bir görevimiz var. Bu bilinç ve sorumluluk ile hareket ediyoruz. Bu bağlamda Eskişehir’imizin her manada çok daha fazla gelişip kalkınması lazım. İnşallah el birliğiyle sıkıntılar giderilecek. Üzerimize düşen ne görev varsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. İlerleyen süreçte STK temsilcilerimizle sık sık bir araya gelerek bu tarz verimli toplantılara devam edeceğiz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi