Görüşmelerden sonuç Çıkmadı

Videoyu Aç Görüşmelerden sonuç Çıkmadı
A
a

5 milyon TL alacağı nedeniyle TFF 2. Lig’de Eskişehirspor’a passolig uygulamak isteyen banka ve Eskişehirspor yönetimi arasında kriz sürüyor. Eskişehirspor yönetimi ve banka arasındaki görüşmelerden sonuç çıkmadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Passolig dayatması
Eskişehirspor’dan kalan 5 milyon TL alacağını tahsil etmek için zorunlu olmamasına rağmen 2. Lig’de Eskişehirspor taraftarlarının maçlara passolig ile girmesini isteyen banka ile yapılan görüşmelerde, bankanın bu kararına karşı çıkan yönetim, yeni sezonda bilet uygulamasına geçmeyi
planlıyor.
Ortada sözleşme yok
Konuyla ilgili bilgi veren Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, “Banka, Eskişehirspor kulübü ile 2025 yılına kadar sözleşmelerinin olduğunu, bu yüzden de passolig ile çalışmak zorunda olduğumuzu söyledi. Bizim elimizde böyle bir sözleşme yok. Aktif Bank’tan bize sözleşmeyi göstermelerini istedik. Onlarda bu sözleşmeyi gösteremedi”dedi.
Taraftara ‘bekleyin’ çağrısı
Başkan Şimşek, “Kulüp avukatımız bankaya ihtar çekerek sözleşmeyi isteyecek. Bu sözleşme ortaya çıkmazsa, yeni sezonda bilet uygulamasına geçeceğiz. Şu anda taraftarlarımız passoliglerini vize ettirmesin. Bir süre daha beklesinler” ifadelerini kullandı.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi