GÖZLER 30 EKİM’DE!

Videoyu Aç GÖZLER 30 EKİM’DE!
A
a

Amatör Futbolcular Birliği’nden yapılan açıklamada, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan ile yapılan görüşmeler sonucunda amatör futbol ile ilgili kararın 30 Ekim tarihinde açıklanacağı sözünün alındığı ifade edildi.

Tekrar değerlendirilecek
Covid-19 pandemisinin başlamasının ardından Bölgesel Amatör Lig ve yerel ligler iptal edilmişti. Bölgesel Amatör Lig’de son maçlar geçtiğimiz Mart ayında oynanmış ardından ligler tescil edilmişti. Geçimini futboldan sağlayan amatör futbolcular aylardır maçların tekrar başlamasını isterken TFF 23 Eylül’de, amatör maçların Ekim ayı sonuna kadar oynanmaması, Ekim ayının sonunda salgının seyrine göre tekrar değerlendirme yapılmasına karar vermişti.  
 
Bakanla görüştüler
Amatör Futbolcular Birliği’nden geçtiğimiz gün bir açıklama geldi. Açıklamada, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan ile yapılan görüşmeler sonucunda amatör futbol ile ilgili kararın 30 Ekim tarihinde açıklanacağı sözünün alındığı ifade edildi. Bu tarihe kadar ise Amatör Futbolcular Birliği olarak herhangi bir eylem ve paylaşım yapılmayacağının sözünün verildiği vurgulandı.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi