Güçlü bir liste çıkmadığı sürece…

Videoyu Aç Güçlü bir liste çıkmadığı sürece…
A
a

Siyah-Kırmızılı kulüpte 27 Mayıs Cuma günü yapılacak olan kongrede çift listenin yarışabileceği iddiaları var. Mevcut Başkan Mehmet Şimşek güçlü bir yönetim çıkmadığı sürece hayal kuranların karşısında duracaklarını ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Aday çıkmazsa yola devam
2. Lig’de 3. Lig’e düşen Eskişehirspor’da yönetim kurulu 27 Mayıs’ta Mali Genel Kurul’da Seçimli Genel Kurul’un da yapılacağını açıklamıştı. Güçlü ve transferi tahtasını açabilecek bir yönetim çıkması halinde Mehmet Şimşek görevi bırakabileceklerini açıklamıştı. Ancak aday çıkmaması halinde ise mevcut yönetim görevine devam edecek. Eskişehirspor’da ise kongre öncesi bir başka liste hazırlıklarının yapıldığı iddia edildi.
 
Güçlü yönetim çıkarsa
Siyah-Kırmızılı camia tarafından destek gören Mehmet Şimşek ve yönetimi, hayal kuran ve kulübe fayda sağlamayacak kişilerin oluşturacağı listelerin karşısında duracak. Transferin açılmasını camiaya garanti edecek kişilere görevi bırakmaya hazır olan Şimşek ve yönetimi, futbolcu satarak kulübün içini boşaltmayı hedefleyen kişilerin karşısında olacaklarını bir kez daha yeniledi.

 

 

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir