GÜNAY İZMİR’DE

Videoyu Aç GÜNAY İZMİR’DE
A
a

AK Parti Milletvekili ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Emine Nur Günay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya, Sosyal Politikalar Başkanlığı ekibi ve bir grup milletvekili ile İzmir’de depremden etkilenen aileleri ve çadır kentleri ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

AK Parti Milletvekilleri, Ege Üniversitesi’nde depremden etkilenen ve tedavisi devam eden vatandaşlar ile yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Eskişehir Milletvekili Günay “Acılar paylaştıkça azalır diye inanıyoruz, bir nebze de olsa depremden etkilenen, kayıplar yaşayan, yaralı kurtulan vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Bu bir seferlik değil, tekrar geleceğiz, ne zaman ihtiyaçları olursa biz yanlarında olacağız.”
GELECEKLERİ İÇİN
İzmir Depreminin mucize bebekleri Ayda ve Elif’i de ziyaret ettiklerini ifade eden Günay “Minik yavrularımızın her ikisinin de sağlık durumları gayet iyi, emin ellerdeler. Ne yazık ki her iki ailede de kayıp var, bir yandan onun acısı çok yoğun. Ayda’ya Sayın Fatma Betül Sayan Kaya bizden ne istersin diye sorunca, rozet dedi. Ben de yakamdaki Milletvekili rozetini çıkarıp, inşallah ilerde sen de bu sıralarda olursun temennisi ile taktım. Her şey tüm yavrularımızın mutluluğu ve geleceği için.”
ÇADIRKENTE ZİYARET
Heyet daha sonra iki çadır kentteki vatandaşları ziyaret etti. Günay “Vatandaşlarımız ortak düşüncesi fazlasıyla her şeyin temin edildiği, devletimizin tüm imkanlarını kullandığı, milletimizden destek yağdırdığını söylüyorlar. Tek istedikleri sağlam bir binaya kavuşmak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının binden fazla elemanı sahada hasar tespiti yapıyor, sonuçlarına göre vatandaşlarımızın ihtiyaçları giderilecek. Bir yandan geçici korunma için konteynır kent kuruluyor.” HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi