Gündem Es Es değil!

Videoyu Aç Gündem Es Es değil!
A
a

Şehirde Eskişehirspor adına yaprak kımıldamıyor. Büyük bir sessizlik hakim. Eskişehirspor’da gözler 27 Mayıs’ta yapılacak genel kurullara çevrilirken, şehrin gündeminde Siyah-Kırmızılı kulüp yer almıyor. 3. Lig’de mücadele edecek olan ve transfer yasağı bulunan Es Es, yine kendi yağında kavruluyor. Başkan Mehmet Şimşek bugün 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cuma kongre var ama…
Eskişehirspor’da 27 Mayıs Cuma günü Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ve Olağan Mali Genel Kurul yapacak. Saat 18.00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan genel kurullar için geri sayım başladı. Kongre öncesinde henüz aday çıkmazken, mevcut yönetimin göreve devam etmesi bekleniyor. Şimşek ve yönetimi seçimin ertelenmemesi için herkesin 27 Mayıs’ta kongreye gelmesini istiyor. Yönetim 3. Lig için hazırlıklara başlamayı hedefliyor. Genel Kurulların yapılabilmesi için 430 delegenin gelip imza atması gerekiyor.
 
Kameraların karşısına çıkacak
Siyah-Kırmızılı kulüpte Başkan Mehmet Şimşek bugün 11.00’de Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde düzenleyeceği basın toplantısıyla camianın karşısına çıkacak. 27 Mayıs Cuma günü yapılacak olan kongreler öncesi Başkan Mehmet Şimşek, kamuoyunu bilgilendirecek. Şimşek’in kongre süreci, benzin istasyonu meselesi ve transfer yasağı ile ilgili sorulacak muhtemel soruları da cevaplaması bekleniyor.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir