Günyüzü’ne araç desteği

Videoyu Aç Günyüzü’ne araç desteği
A
a

Büyükşehir Belediyesi, Günyüzü Belediyesi’nin talebiyle 2 adet iş makinesi Günyüzü İlçesinde görevlendirilerek, ilçe belediyesinin sorumlu olduğu alanlarda çalışmalara başladı.

Günyüzü ilçesinde görüntü kirliliğine sebep olan hafriyatlar, Büyükşehir Belediyesi ve Günyüzü Belediyesi’nin ortaklaşa çalışması ile ortadan kaldırılıyor. Kavuncu-Doğray Mahalle sınırları içerisinde bulunan ilçe belediyesine ait malzeme ocağında da çalışma gerçekleştiren ekipler, ocak sahasını temizleyerek kullanılabilir hale getirdi.
İHTİYAÇ GİDERİLECEK
Dozer ile Gümüşkonak mahallesinde dar olan yol güzergahı genişletilerek sürücüler için güvenli hale getirildi. Çalışmalardan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Doğray, Kavuncu, Gecek mahalle yollarında tesviye çalışmalarını tamamlayan ekiplerin, Bedil, Kavacık mahalleleri arasında da çalışmalara devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Günyüzü’nde ihtiyaç olan yerlerde asfalt yama çalışmalarının da gerçekleştirildiğini ifade etti.
SIKINTI YAŞIYORDUK
Yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Gümüşkonak Mahalle Muhtarı İlhami Döner “Bu yollarımız genellikle üreticilerin kullandığı traktör yollarıdır. Ancak yolların dar olması nedeniyle büyük sıkıntılar yaşıyorduk. Günyüzü Belediyemizin girişimleri ile Büyükşehir Belediyemizin ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar ile bu yolları genişletiyorlar. İlçemiz kent merkezine uzak olmasına rağmen Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen imkanları ölçüsünde her zaman yanımızda olmaya çalışıyor. Ben hem Sayın Yılmaz Büyükerşen ve ekibine, hem de ilçe belediyemize teşekkür ediyorum” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi