GÜRNAZ’IN ROZETİNİ KILIÇDAROĞLU TAKTI

Videoyu Aç GÜRNAZ’IN ROZETİNİ KILIÇDAROĞLU TAKTI
A
a

Geçtiğimiz ay AK Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen Günyüzü ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Osman Gürnaz’ın parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Günyüzü Meclis Üyesi Osman Gürnaz eylül ayında gerçekleşen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ye geçmek istediğini açıklamıştı. Bir sonraki meclis toplantısında ise CHP grubuyla oturan Gürnaz’ın parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı. Kılıçdaroğlu’nun makamında kabul ettiği Gürnaz, CHP’ye üye olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek,  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen başta olmak üzere, meclis üyelerine çalışmalarında destek olmak için elinden geleni yapacağını ifade etti.
GIPTAYLA BAKILAN ŞEHİR
CHP’ye üye olmak isteyen herkese kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu ise, “Eskişehir bizim için çok önemli. Yılmaz Büyükerşen Hocamızla birlikte belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin üstün gayretleriyle Eskişehir bugün, tüm ülkenin gıptayla baktığı bir şehir haline geldi. Sayın Osman Gürnaz’ın partimize katılması bize güç verecektir. Günyüzü Belediye Meclis Üyemiz Sayın Osman Gürnaz’ı yürekten kutluyor, partimize hoş geldiniz diyorum” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi