HABERİMİZ OLMALIYDI

Videoyu Aç HABERİMİZ OLMALIYDI
A
a

48 saatlik sokağa çıkma yasağı esnasında vatandaşların temel ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalıştıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Yasaktan daha önceden haberimiz olsaydı sizlerin ihtiyaçlarını daha hızlı ve koordineli bir şekilde gerçekleştirebilirdik” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 48 saatlik sokağa çıkma yasağı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamasında 48 saat boyunca vatandaşların temel ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Büyükerşen, “Kıymetli hemşehrilerim, sizlerle birlikte öğrendiğimiz 2 günlük sokağa çıkma yasağının sonuna geliyoruz. Bu süreçte hızlıca koordinasyonu sağlayarak Halk Ekmeğimizi, Kalabak Su saka araçlarımız ve Halk Ekmek dağıtım araçlarımız ile sizlere ulaştırmaya çalıştık. Ayrıca ALO 153 Kriz Masamız da bu süreçte binlerce hemşehrimizin temel ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalıştı. Yasaktan daha önceden haberimiz olsaydı sizlerin ihtiyaçlarını daha hızlı ve koordineli bir şekilde gerçekleştirebilirdik” diye konuştu.
SOKAĞA ÇIKMAYIN!
“Bu ani duyurulan karar da biz yerel yönetimler için ders niteliği taşıyor” diyen Büyükerşen, “Personelimizin özverisiyle erken saatlerden başlamak üzere gece yarılarına kadar imkanlarımız ölçüsünde sizlerin huzuru için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Bu süreçte görev alan Kalabak Su sakalarımıza, Halk Ekmek çalışanlarımıza ve sahada özveriyle çalışan tüm personelimize yürekten teşekkür ediyorum. Ancak bir kez daha sizleri uyarmak istiyorum: Önümüzdeki hafta havaların ısınmasını fırsat bilerek lütfen sokağa çıkmayınız! Bu salgın genç, yaşlı dinlemeden her yaştan insanımıza zarar veriyor. Salgının yayılmaması için #EvdeKal çağrılarımıza uyacağınıza inanıyor, bugünleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacağımızı bir kez daha yineliyorum” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi