“Daha fazla mücadele etmeliyiz”

Kategori: Spor - Tarih: 7 Ocak 2018 19:40
“Daha fazla mücadele etmeliyiz”

Geçtiğimiz gün Hentbol Süper Ligi 2017-18 sezonunun ikinci devresi için hazırlıklara başlayan Selka Eskişehir Hentbol’da Faruk Halilbegovic ve Faruk İlkbahar açıklamalarda bulundu. Halilbegovic Avrupa hedefi için daha çok mücadele etmek gerektiğini belirtti.

“Başarılı olacağız”                           
İlk yarının kendileri için genel olarak iyi geçtiğini belirten sol oyun kurucu Faruk Halilbegovic şu ifadeleri kullandı; “Sadece evimizde Göztepe ve Bursa’ya yenildik. İkinci devrede onlardan da galibiyet alacağımızı düşünüyorum. İnşallah kamp döneminde bir sakatlık yaşamayız. İkinci devrede daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. Avrupa hedefimiz için daha çok mücadele etmemiz gerekiyor. İnşallah bu hedefe ulaşırız.”
 
“Hatalardan ders çıkartacağız”     
Takımdaki bir diğer sol oyun kurucu Tahir İlkbahar ise ilk devredeki hatalardan ders çıkartarak daha iyi bir ikinci yarı geçireceklerini belirterek, “İlk yarıda istediğimiz şeyleri yaptık. Yapamadığımız şeyler de oldu tabii. Biz bundan ders almayı hedefledik. İkinci yarı için konuşacak olduğumuzda hatalarımızdan ders alıp daha iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Daha çok çalışıp Avrupa hedefimize ulaşacağız” dedi.

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/-daha-fazla-mucadele-etmeliyiz--71948.html