Aday çıkmazsa göreve devam

Kategori: Güncel - Tarih: 30 Mayıs 2022 10:02
Aday çıkmazsa göreve devam

ESTV’nin genel kurulun ertelendiği 27 Mayıs günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi önündeki canlı yayınına katılan Başkan Mehmet Şimşek, “Kimse aday olarak çıkmazsa göreve devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Nöbetçi yönetim gibi olacağız
Ahmet Deniz Canoruç’a konuşan Başkan Mehmet Şimşek, “Çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul ertelendi. İnşallah bir gün kulübümüz iyi yerlerde olduğunda o çoğunluk içeri girebilmek için birbirini yiyecek. Kulüpten geliyoruz. Mücadeleye, çalışmaya devam ediyoruz. Tolga Yakut’la sözleşme yeniledik 2 yıl daha. Görevimizin
başındayız. Diğer futbolcularla ön görüşmeler yapıldı. Bazı pürüzler var. Yönetim kurulu olarak bu pürüzleri
çözmeye çalışıyoruz. Eskişehirspor sahipsiz kalmasın diye geldik, yine aynı şeyi söylüyoruz. Nöbetçi yönetim gibi olacağız belki ama anlımızın akıyla görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Kimse aday olarak çıkmazsa göreve devam edeceğiz.
Bugün yarın belli olacak
Geçen hafta gündeme gelen Boraks ile isim sponsorluğu konusuna değinen Şimşek, “Bu konu hakkında birebir
görüşmelerimiz oluyor. Bakan beyden randevu aldık. Pazartesi veya Salı günü netleşecek. Ankara ziyaretimiz olacak. O konular pazartesi ve Salı netleşecek” dedi.
Ben değil kimse kaldıramaz
Transfer tahtasını açma konusunda da düşüncelerini aktaran Başkan Şimşek, “Şehir birlik olmadan transfer yasağını ben değil kimse kaldıramaz. İnat eden kulüpler ve futbolcular var. Şehrin hareketlenmesi lazım. Şehir hareketlense biz gerisini getiririz zaten. Bir ufak el atmaları gerekiyor sadece. Ama o eli atmıyorlar” ifadelerini kullandı.
 
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/aday-cikmazsa-goreve-devam-213393.html