Barış Özaydemir son yolculuğuna uğurlandı

Kategori: Güncel - Tarih: 23 Aralık 2021 18:43
Barış Özaydemir son yolculuğuna uğurlandı

Eskişehir sanayisinin önemli Eskişehir sanayisinin önemli isimlerinden, Endel Şirketler Grubu Yapı Malzemeleri Grubu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Y. Özaydemir, son yolculuğuna uğurlandı.

Geçirdiği ani rahatsızlık sonrası hayatını kaybeden 43 yaşındaki Özaydemir için ilk tören Endel Genel Müdürlük binası Kılıçoğlu Kiremit Fabrikası’nda yapıldı. Törene Barış Y. Özdemir’in aile mensupları, fabrika çalışanları ile dost ve arkadaşları katıldı.
Törende Özaydemir için dualar edildi ve helallik alındı. Güçlükle ayakta duran Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Barış Özaydemir’in babası Savaş Özaydemir törende yaptığı konuşmasında “Allah kimsenin başına böyle bir acı vermesin. Evlat acısı çok zormuş. Sizleri görünce seveni ne kadar çokmuş” diyerek, gözyaşlarını tutamadı.
Kılıçoğlu bünyesinde yarattığı Megeran Çatı Teknolojileri tesisinin adını Barış Özaydemir olarak değiştirmek için çalışanlarından izin isteyen baba Özaydemir, şunları söyledi: “Barış inatçı, bildiğini yapan, espritüel ve çok saygılıydı. Ailesine, eşine, dostlarına sevgisi sonsuzdu. Çok erken gitti. Kılıçoğlu’nu, Kılıçoğlu yaptı, Megaron’u sıfırdan yarattı. Mutlaka yarım kalan çok işi vardı, sizden ricam, bunları bizimle paylaşın, yarım kalan işlerini birlikte tamamlayalım, hatıralarını yaşatalım. İzninizle, Megaron tesisinin adını Barış Özaydemir tesisi koyuyorum.” Fabrika binası önünde yapılan törenin ardından Özaydemir için M. Sami Ramazanoğlu Cami’nde tören düzenlendi. Özaydemir,Eskişehir Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/baris-ozaydemir-son-yolculuguna-ugurlandi-209420.html