DEV İŞ BİRLİĞİ

Kategori: Güncel - Tarih: 4 Kasım 2019 18:07
DEV İŞ BİRLİĞİ

Anadolu Üniversitesi, Sarar Grup ve Petrol Ofisi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Düzenlenen protokole Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Direktörü Beril Alakoç katıldı. İmzalanan protokol ile 7 bin Anadolu Üniversitesi personeli Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından ihtiyaçlarını artık indirimli ve çeşitli avantajlarla karşılayacak.
ULUSLARARASI TEMSİLCİ
İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, iş birliğinin üniversite adına oldukça faydalı olacağını ifade etti. Rektör Çomaklı, “Cemalettin Sarar, yalnızca Eskişehir’in değil, uluslararası arenada bu milletin önemli değerlerinden ve temsilcilerinden biri olarak bulunmakta. Biz de kendisi ve ekibinin yapmış olduğu bir teklif sonucunda buradayız. Aslında bugün imzalanan protokolden ziyade, üniversitemiz adına fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir iş birliğidir. Cemalettin Sarar’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Çünkü yapılan bu protokol neticesinde çalışanlarımıza imkânlar sağlanacak” ifadelerini kullandı. Çalışmada yardımcı olan herkese teşekkürlerini ileten Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar da, “Memlekete, devlete ve millete faydalı olalım diye çalışıyoruz. İnşallah Anadolu Üniversitesine de yardımcı olabilirsek bizden mutlusu olmaz” dedi.
GELECEĞE YATIRIM
Türkiye’nin gelişimine yatırım yapmak istiyoruz diyen Petrol Ofisi Direktörü Beril Alakoç ise şu şekilde konuştu: “Petrol Ofisi olarak, geleceğe yatırım yapmak, Türkiye’nin gelişimine yatırım yapmak üzere çalışıyoruz.” İHA
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/dev-is-birligi-111887.html