DÜNDEN BUGÜNE GÖNÜLLÜYÜZ

Kategori: Güncel - Tarih: 24 Eylül 2019 17:05
DÜNDEN BUGÜNE GÖNÜLLÜYÜZ

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü tarafından düzenlenen ‘Dünden Bugüne Gönüllüyüz’ fotoğraf sergisinin açılışı, Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın katılımıyla Öğrenci Merkezi fuaye alanında gerçekleşti.

Açılışa, Rektör Prof. Dr. Çomaklı yanı sıra, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selim Başar, öğrenci kulüplerinden sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cem Işık ile çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı. Sergide, Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübünün gerçekleştirdiği toplumsal sorumluluk projelerinin fotoğrafları yer alıyor.
YOL GÖSTERİCİ OLACAK
Açılış töreni ardından sergiyi gezen Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, sergideki eserler hakkında kulüp başkanı Hatice Osmanoğlu’ndan bilgi aldı. Bu tür sergilerin kurumsal bir hafıza oluşturduğuna vurgu yapan Rektör Çomaklı, “Büyük emekler sonunda sergilenen bu çalışmalar, ortaya koyduğu fikirler sayesinde gelecekteki öğrencilerimiz ve yönetimlerimiz adına aynı zamanda bir yol gösterici oluyor.”
ÇALIŞMALAR FOTOĞRAFLANDI
Sergi hakkındaki düşüncelerini dile getiren Kulüp Başkanı Hatice Osmanoğlu ise “Kulüp olarak her yıl farklı projelere imza atıyoruz. Bugün tüm bu çalışmalarımızın yer aldığı fotoğraflardan oluşan sergimizin açılışını gerçekleştirdik. Çalışmalarımızın anlamlı hâle gelebilmesi adına projelerimizi, bu tarz etkinliklerle öğrencilerle buluşturmayı önemsiyoruz” ifadelerini kullandı. İHA

 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/dunden-bugune-gonulluyuz-109038.html