EĞİTİME DESTEK

Kategori: Güncel - Tarih: 20 Eylül 2019 18:30
EĞİTİME DESTEK

Büyükşehir Belediyesi’nin 2019-20250 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle başlattığı kırtasiye malzemeleri dağıtımı Seyitgazi, Han, Beylikova ve Mihalıççık ilçelerinde devam etti.

Büyükşehir Belediyesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla ilçelerde kırtasiye yardımı yapıyor.
HEDİYELER DAĞITILIYOR
Okul çağındaki çocuklara içinde defter, kalem, cetvel gibi okul malzemeleri bulunduran bir çanta hediye eden Sosyal Yardımlaşma Şube Müdürlüğü ekipleri, Başkan Büyükerşen’in başarı dileğinde bulunduğu kartları da çocuklara iletiyor. Geçtiğimiz günlerde Çifteler, Sarıcakaya ve Mihalgazi’de gerçekleştirilen kırtasiye malzemesi desteği, Alpu, Seyitgazi, Han, Beylikova ve Mihalıççık ilçelerindeki hediye dağıtımı ile devam etti. İçinde defter, kalem, silgi boya kalemleri gibi malzemelerin bulunduğu çantaları alan çocuklar, eğitime verdiği destek dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
GÜZEL HİZMET
Kırtasiye malzemelerinin her geçen yıl daha pahalı olduğunu belirten aileler ise yaptığı bu güzel hizmet dolayısı ile Yılmaz Büyükerşen ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ettiler. HM
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/egitime-destek-108771.html