Eskişehir’de öfke kontrolü seminerleri tamamlandı

Kategori: Güncel - Tarih: 19 Mayıs 2022 13:35
Eskişehir’de öfke kontrolü seminerleri tamamlandı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşımda görev yapan toplu taşıma sürücülerine yönelik gerçekleştirilen, “Öfke Kontrolü ve Stres ile Baş Etme Seminerleri” tamamlandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen “Öfke Kontrolü ve Stres ile Baş Etme Seminerleri” Taşbaşı Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.
4 Nisan’da ilki yapılan ve Klinik Psikolog Prof. Dr. Gülten Seber tarafından verilen seminerler serisi, yapılan son seminer ile tamamlandı.
Özellikle kent içi ulaşımda büyük zorluklar yaşayan şoförlerin öfke kontrolü ve stres yönetimi konusuna dikkat çeken Prof. Dr. Gülten Seber, seminerlerde önemli uyarı ve tavsiyelerde bulundu.
Toplamda 6 seminer yapılırken, ulaşımda görev yapan toplu taşıma sürücüleri, eğitim nedeniyle eğitmenlere teşekkür etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, verilen eğitimlerle şoförlerin sorunlarla baş etme konusunda önemli bir noktaya geleceğini kaydetti.
 
 
 
 
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/eskisehir-de-ofke-kontrolu-seminerleri-tamamlandi-213096.html