GÜRNAZ’IN ROZETİNİ KILIÇDAROĞLU TAKTI

Kategori: Güncel - Tarih: 2 Ekim 2020 19:08
GÜRNAZ’IN ROZETİNİ KILIÇDAROĞLU TAKTI

Geçtiğimiz ay AK Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen Günyüzü ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Osman Gürnaz’ın parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.


Günyüzü Meclis Üyesi Osman Gürnaz eylül ayında gerçekleşen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ye geçmek istediğini açıklamıştı. Bir sonraki meclis toplantısında ise CHP grubuyla oturan Gürnaz’ın parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı. Kılıçdaroğlu’nun makamında kabul ettiği Gürnaz, CHP’ye üye olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek,  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen başta olmak üzere, meclis üyelerine çalışmalarında destek olmak için elinden geleni yapacağını ifade etti.
GIPTAYLA BAKILAN ŞEHİR
CHP’ye üye olmak isteyen herkese kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu ise, “Eskişehir bizim için çok önemli. Yılmaz Büyükerşen Hocamızla birlikte belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin üstün gayretleriyle Eskişehir bugün, tüm ülkenin gıptayla baktığı bir şehir haline geldi. Sayın Osman Gürnaz’ın partimize katılması bize güç verecektir. Günyüzü Belediye Meclis Üyemiz Sayın Osman Gürnaz’ı yürekten kutluyor, partimize hoş geldiniz diyorum” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/gurnaz-in-rozetini-kilicdaroglu-takti-172386.html