Karatay,Kahveciler Odasına aday

Kategori: Güncel - Tarih: 16 Aralık 2021 17:02
Karatay,Kahveciler Odasına aday

Mehmet Karatay Ocak ayında yapılacak olan Eskişehir Kahveciler Odası Başkanlık Seçimine adaylığını açıkladı. Karatay sorunları bildiklerini ve kahveci esnafına çağ atlatmak için aday olduğunu ifade etti.

2022 yılının Ocak ayında gerçekleşecek olan Kahveciler Odası Seçimleri için Mehmet Karatay aday olduğunu duyurdu. Kahvaltılı toplantıda basın mensupları ile buluşan Karatay, Kahveciler Odasının eksiklerini bildiklerini ifade ederek, “Eksiklerin neler olduğunu biliyorum. Odamızın kurumsal bir yapıya ulaşması, çoğulcu, şeffaf ve dahi denetlenebilir bir yapıya kavuşturulması için aday oldum. Biz hizmet etmeye talibiz, bizim kurumlarla işimiz yok” dedi.

Karatay sorunları çözmek için aday olduğunu belirterek, “kahveci esnafımıza çağ atlatacağız” diye konuştu. Karatay: “Çok güçlü bir yönetim kurduk. İddialıyız, kalıcı eserler bırakmaya, sorunları çözmeye esnafımıza çağ atlatmaya adayız. Bizim yapacağımız çok iş, kat edeceğimiz çok yol var. Kurulacak tüm birimlerimizle verimli süreç geçirip, esnafımızın sorunlarını hızlı bir şekilde çözeceğiz, gençlerin önünün açılması için bu görece talip olduk."

Karatay ayrıca üyelere seslenerek, seçimlerde oy kullanın çağrısında bulundu.

 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/karatay-kahveciler-odasina-aday-209242.html