Sert eleştiriler yapacağız!

Kategori: Güncel - Tarih: 31 Mayıs 2021 17:40
Sert eleştiriler yapacağız!

Basın mensupları ile biraraya gelen Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanı Ahmet Çetin, önemli açıklamalarda bulundu. Sert bir siyaset yapacaklarını söyleyen Çetin, “Eskişehir ile ilgili büyük bir AR-GE çalışması yapıyoruz. Yakında bu konularla ilgili karşınıza sert eleştirilerle çıkacağız.” dedi.

Memleket Partisi Eskişehir İl Örgütü tarafından basınla tanışma toplantısı düzenlendi. Toplantıya Memleekt Partisi İl Başkanı Ahmet Çetin, Memleket Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Baki Dündar ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Önümüzdeki günlerde sık sık her platformda Eskişehir halkının önüne çıkacaklarını ifade eden Ahmet Çetin, Eskişehir’de iddialı bir parti olduklarını belirtti.
ÇOK YANLIŞ VAR ŞEHİRDE
Sert bir siyaset yapacaklarına dikkat çeken Çetin, “Genel başkanımızla birlikte aldığımız izlenim ve görüntü sert bir siyaset, doğrı bir siyaset. Kendi içinde problemleri olmayan, vatana millete, Eskişehir’e nasıl faydalı olabileceğimize yönelik bir siyaset. Arkadaşlarımız, mahale mahalle, sokak sokak gezip Eskişehir’de neler eksik, neler yapılmamış, nelerin yapılması gerekiyor, neden yollarımız bozuk, neden organize sanayiye giderken iki saatte İstanbul trafiğine dönüştük, Bahçelievler Mahallemiz niye adı Bahçelievler ama sokakları dar dar? Bunun gibi birçok konu var. Mutsuz insan türemiş Eskişehir’de. Ekonomik yönden fakir iş adamları, para kazanamayan esnaf, bunun sebeplerini araştırıyoruz. Büyük bir AR-GE çalışması yapıyoruz. Yakında bu konularla ilgili karşınıza her gün sert eleştirilerle çıkacağız. Eskişehir’in sorunlarına vakıfım. Yapılan yanlışların doğru gösterildiğini çok iyi biliyorum. İki tane park yapmakla Eskişehir’i bu hale getirmenin sebeplerini biliyorum. Yakında bunlarla ilgili çok sert açıklamalarla karşınıza çıkacağız. Neler doğruydu? Neler yanlıştı? Doğruysa şehrimiz neden bu halde? Esnafımız neden kan ağlıyor? Gençlerimiz neden işsiz? Eskişehir’de nelerin yapılması gerekiyordu da yapılmadı? Bu ikilemlerin hepsini tek tek herkese anlatacağız. Çok yanlış var şehirde. Şehir her geçen gün bir alt seviyeye iniyor. Bundan 30 yıl önce büyük şehirlerle rekabet eden Eskişehir, bugün büyük ilçelerle rekabet edecek konumda. Yakında büyük bir basın toplantısı ile tüm örgüt üyelerimizi tanıtacağız. Hepsini seçerken çok zorlandık. Her birinin ayrı bir özelliği var. Partimize akın akın talep var” diye konuştu.
HEDEFLERİMİZ VAR
Eskişehir’e dair hedefleri olduğunu söyleyen Baki Dündar ise, “Eskişehir’de Odunpazarı ilçe teşkilatı olarak sayın genel başkanımızın ve partimizin çizdiği hedefler doğrultusunda hizmet etmeye geldik. Hedeflerimiz var. Biz Atatürk ve Atatürkçülüğü Türk Milleti’nin bütün siyasi görüşleri doğrultusunda benimseyip seven insanlarız. Bu vesileyle diğer partilerden ayrıldığımızı daha nitelikli Atatürkçü olduğumuzu düşünüyorum. Her türlü teröre karşıyız. Kadına şiddet terörü, hayvan hakları terörü de bunun içinde” şeklinde konuştu.
HERKESİ DAVET EDİYORUZ
Parti üyelikleri ile ilgili de konuşan Dündar, “Memlekete kim hayırlı olacaksa onlarla çalışmak istiyoruz. Yapılandırmamızı tamamlıyoruz. CHP’den de transfer var partimize. Gerek CHP’den gerek diğer partilerden katılan tecrübeli arkadaşlar da dinamiklik katacaktır partimize. Memleket Partisi hedefleri doğrultusunda ülkeye hizmet etmek isteyen bir parti ve yeni partiler her siyasi görüşe açıktır. Partimize bütün herkesi davet ediyorum” ifadelerini kullandı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/sert-elestiriler-yapacagiz--194349.html