TAŞLIGEDİK HUKUK VE DANIŞMANLIK HİZMETE AÇILDI

Kategori: Güncel - Tarih: 3 Nisan 2022 14:42
TAŞLIGEDİK HUKUK VE DANIŞMANLIK HİZMETE AÇILDI

Eski Eskişehir Ticaret Mahkemesi Başkanı Halil Taşlıgedik oğlu Av. Atakan Taşlıgedik ile birlikte Hukuk ve Danışmanlık bürosu açtı. Taşlıgedik oğlu ile birlikte çalışacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşadığını söyledi.


32 yıl hakimlik görevi yaptıktan sonra emekli olan Eski Eskişehir Ticaret Mahkemesi Başkanı Halil Taşlıgedik oğlu Av. Atakan Taşlıgedik ile birlikte hukuk bürosu açtı. Açılışa Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Barosu Mustafa Elagöz ve çok sayıda davetli katıldı. Halil Taşlıgedik, “Hüküm makamı değil, bundan böyle savunma makamında görev icra edeceğiz. Oğlumla birlikte çalışmak da ayrı bir heyecan ve gurur veriyor. Ofisimiz Alanönü mahallesi Gayret sokakta Ali Rıza Bulvarında 2/4 dairede faaliyette bulunacağız. Hukuki anlamda halkımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Bu mutlu günümüzde açılışımıza teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim” dedi.
Eskişehir Baro Başkanı Mustafa Elagöz ise, “Hakim olabilirsiniz, savcı olabilirsiniz, Yargıtay Başkanı olabilirsiniz, Anayasa Mahkemesi Başkanı olabilirsiniz ama emekli olduktan sonra yapacağınız meslek avukatlıktır. O yüzden avukatlık mesleği en üst makamdır bana göre… Ben meslektaşlarımı kutluyorum. Eskişehir Barosu olarak her zaman yanlarındayız ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından kurdelenin kesilmesiyle birlikte Taşlıgedik Hukuk ve Danışmanlık merkezi hizmete açıldı.
https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/tasligedik-hukuk-ve-danismanlik-hizmete-acildi-211889.html