Uşakspor maçında sahada olacaklar

Kategori: Güncel - Tarih: 7 Nisan 2022 11:00
Uşakspor maçında sahada olacaklar

Eskişehirspor Teknik Direktörü Suat Kaya, takımın 10 numarası Tolga Yakut’u Akhisarspor ve Pendikspor, forvet Onur Arı’yı ise Pendikspor maçında kadroya almamıştı. Kaya’nın bu iki ismi Uşakspor maçında sahaya sürmesi bekleniyor.

Formasına tekrar kavuşacak
Akhisarspor maçında sarı kart cezası nedeniyle forma giyemeyen Onur Arı, son oynanan Pendikspor maçının maç kadrosunda olmayınca kafalarda soru işareti oluştu. Teknik Direktör Suat Kaya menajeri ile çalışmasını istediği oyuncuyu bu teklifi kabul etmediği için Pendik maçının kadrosuna almadığı iddia edilmişti. Bu konuda kulüpten resmi bir açıklama yapılmadı. Teknik patron Suat Kaya’nın hatasından dönüp Onur Arı’yı Uşakspor maçında sahaya sürmesi bekleniyor. Genç forvet Onur Arı, 2 maçlık aranın ardından Siyah-Kırmızılı formasına kavuşmuş olacak.
 
Performans düşüklüğü demişti
Teknik patron Suat Kaya, Isparta 32 deplasmanına karantina sürecinde olduğu için gidememişti. Takımı sahaya Yardımcı Antrenör Mithat Çulcuoğlu sürmüş ve kenardan yönetmişti. Maç sonunda Tolga Yakut ile Çulcuoğlu arasında ipler gerilince, Tolga özür dileyerek konuyu kapatmıştı. Tolga, Isparta maçının ardından Akhisarspor ve Pendikspor maçlarında ilk 11 değil maç kadrosuna dahi girememişti. Kaya performans düşüklüğü nedeniyle Tolga’yı oynatmadığını belirtti. Bu hafta sonu oynanacak Uşakspor maçında Tolga’nın formasına kavuşması bekleniyor.
 
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/usakspor-macinda-sahada-olacaklar-212006.html