Yıkılmış durumdayız!

Kategori: Güncel - Tarih: 13 Nisan 2022 09:21
Yıkılmış durumdayız!

Uşakspor maçına ilk 11’de başlayan stoper Sezgin Çolpan, matematiksel olarak küme düşmenin gerçekleşmesinin ardından ESTV’ye yaptığı açıklamada, “Kimse böyle olmasını istemezdi. Yıkılmış durumdayız” ifadelerini kullandı.

Çok şanssızlıklar Yaşadık
 Maç sonu ESTV mikrofonlarına konuşan genç savunma oyuncusu, “Çok üzgünüz. Mutlak kazanmamız gereken bir maçtı. İyi mücadele ettik, golü de bulduk. Ama skoru koruyamadık. Maçtan galip bir sonraki maç için zor olsa da umudumuzu devam ettirmek istiyorduk. Küme düşmemiz matematiksel olarak da netleşti. Gerçekten çok üzgünüz. Çok şanssızlıklar da yaşadık. Hakem hataları olsun, federasyonun biz karşı tutum ve tavırlar… Kimse böyle olmasını istemezdi. Yıkılmış durumdayız. Zor olduğunu biliyorduk ama 3 puan inancıyla yola çıktık.
 
İnanılmaz üzgünüz
 Teknik Direktör Suat Kaya flaş röportaja katılmazken, onun yerine Yardımcı Antrenör Mithat Çulcuoğlu konuştu. Çok kısa konuşan Çulcuoğlu, “Kazanmak için çıkmıştık, maalesef olmadı. Çok üzgünüz söylenecek çok bir şey yok. İnanılmaz üzgünüz” ifadelerini kullandı.
 
Soyunma odasında herkes üzgündü
Eskişehirspor’da sağ bek Utku Kızılkaya Uşakspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Sezona başladığımızda herkesin bir ümidi vardı. Güzel başlangıç yaparak bu ümidi şehre yansıtmıştık aslında. Ama ilerleyen haftalarda mücadelemiz, gücümüz ve bazı maçlardaki Şanssızlığımız puan kayıplarına yol açtı. Bugün maalesef lig değiştirmiş durumdayız. Soyunma odasında herkes üzgün. Bugün şansımızı devam ettirme adına galip gelmek zorundaydık. Olmadı” dedi.
 
 

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/yikilmis-durumdayiz--212162.html