Hafızlık taçlarını taktılar

Videoyu Aç Hafızlık taçlarını taktılar
A
a

Odunpazarı İlçe Müftülüğü Gökmeydan Kız Kur’an Kursu öğrencileri tarafından Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Hafızlık İcazet Merasimi’ töreni tüm misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

İl Müftü Vekili Dilaver ŞAHİN, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftümüz Burhan ÇAKIR ve çok sayıda misafirin katıldığı programda iğne atsan yere düşmez denecek şekilde programa yoğun bir ilgi vardı.

Saygı duruşu, İstiklal marşı ve Kur’anı Kerim okunması ile başlayan programda Hafızlığını tamamlayan ve icazet almaya hak kazanan 15 öğrenciye  Hafızlık Taçları Kurs Öğreticileri tarafından takıldı. Programda, konuşanOdunpazarı İlçe Müftüsü Burhan Çakır, hafızlığın çok önemli olduğu, İlçe Müftülüğü olarak da bu konuya çok fazla değer verdiklerini belirtti. Programda HafızlıkTaçlarını giyen 15 öğrenciyi, Hafızlık için Kurslara koşan tüm öğrencileri tebrik eden Çakır, çocuklarını hafızlık için kurslara gönderen anne babalara, öğrencilerin bu başarısında emeği geçen tüm öğreticilere teşekkürlerini etti. (HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi