Hainlere fırsat vermedik!

Videoyu Aç Hainlere fırsat vermedik!
A
a

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle duygu ve düşüncelerini sorduğumuz Eskişehirli vatandaşlar, “Hainlere, vatan bölücülere fırsat vermediğimiz gibi halkımızla beraber bunlara birlik beraberlik içerisinde karşı geldik” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türk milletine, Türk demokrasisine ve milli iradeye karşı gerçekleştirilen kalkışmanın 6’ıncı yılında Eskişehirli vatandaşlara duygu ve düşüncelerini sorduk. 15 Temmuz gibi bir geceyi tekrar yaşamak istemediklerini anlatan vatandaşlar, her daim demokrasinin ve milli iradenin yanında olduklarını ifade etti.

Kazım Duman

“Allah bir kez daha bize bunu yaşatmasın. O gün hepimiz meydanlardaydık. Bugün de meydanlardayız. Memleketimizin, vatanımızın yanındayız. Hainlere karşı dim dik ayaktayız. Canı gönülden devletimizin yanındayız.”

Ethem Dere

“15 Temmuz’u ülkenin kurtuluşu gibi görebiliriz. Çünkü hainlere, vatan bölücülere fırsat vermediğimiz gibi halkımızla beraber bunlara birlik beraberlik içerisinde karşı geldik. Biz bu ülkenin vatansever evlatlarıyız.”

Ömer Aydemir

“Darbe girişimi olduğunda 12 yaşındaydım. Ne olduğunu anlayamamıştım. Ailemle birlikte o gece namaz kıldık, dua ettik. Elimizden sadece bu geliyordu. Devletimize, milletimize sahip çıkmalıyız. Hainlere fırsat vermemeliyiz.”

Enes Baykal

“O gün farklı düşüncedeki kişiler, devletin bekası, milletin iradesi için sokaklara akın etti. 251 şehidimiz oldu. O gün demokrasiye sahip çıktık, milli iradeye sahip çıktık. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha güzel günlere gideceğiz.” MELTEM KARAKAŞ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi