Halka hizmet göstereceğiz

Videoyu Aç Halka hizmet göstereceğiz
A
a

AK Parti MKYK Üyesi Harun Karacan, İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mahmudiye ve Çifteler’deki danışma toplantılarına katıldı. Toplantıda konuşan Karacan, “Halka hizmet nasıl yapılıyormuş göstereceğiz” dedi.


Toplantıda teşkilat üyelerine seslenen Karacan, “Değerli dava arkadaşlarım, AK Parti herhangi bir parti değildir. Büyük bir fikir, bir değer birlikteliğidir. Vatan sevdalısı, millet aşkıyla, 2023, 2053 ve 2071 gibi büyük hedefleri olanların partisidir. Liderimiz, Cumhurbaşkanımızın teveccühleriyle seçilecek adaylarımızla beraber yılmadan, bıkmadan vatandaşımızı dinleyeceğiz, onların sesine kulak vereceğiz, dertleriyle hemhal olacağız, çözüm bulacağız ve Allah’ın izniyle tüm ilçelerimizle beraber Eskişehir’i Ak belediyeciliğe kavuşturup, halka hizmet nasıl yapılıyormuş göstereceğiz. 2019 yerel seçimlerine hazırlanırken siz kıymetli dava dostlarımıza da büyük görev düşüyor. İlimize sahip çıkacağız, ilçemize sahip çıkacağız, mahallemize de vakti gelince sandıklarımıza da sahip çıkacağız. Bu ilçenin tozunu yutan, havasını soluyan, ilçenin dilinden ve derdinden anlayan adaylarla zafere ulaşacağız inşallah” diye konuştu. Teşkilat üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen danışma toplantılarında üyeler Karacan’a yoğun ilgi gösterdi. HM
 
1000
icon
Doğa Sever 23 Eylül 2018 00:16

Yıllardır bekleyen ; Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane binası) Projesi gibi konular çözülecekse neden olmasın?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi