Han’ın sabunları üretici market’te

Videoyu Aç Han’ın sabunları üretici market’te
A
a

Büyükşehir Belediyesi, Han ilçesinde kadınların ürettiği lavantalı ürünler için kurulan Han’ın Eli Kooperatifi ürünlerinin de satısını yapmaya başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediyesi, yerli üretimi desteklemek için Hanlı kadınların ürettikleri el yapımı lavantalı ürünleri halkla buluşturuyor. Han’ın Eli Kadın Kooperatifi’nin üretip sattığı lavanta yağı, suyu ve sabunu, keçi sütlü sabun, ardıç yağı ve sabunu ürünleri Üretici Marketlerde satışa sunuldu.
EL EMEĞİ ÜRÜNLER
Han ilçesinde lavanta bahçeleri açılmasına da destek olarak vatandaşlara yeni gelir kaynağı kazandıran Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, lavantalı ürünler basta olmak üzere el emegi sabunlar ve diğer ürünleri üreten kadınları tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
 DESTEĞI ÖNEMLİYDİ
Han’ın eli kooperatifi üyeleri, “El emeğiyle ürettiğimiz ürünlere, üretici marketlerde yer veren Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ediyoruz. Ekonomik kalkınmamızı sağlamak amacıyla yapılan bu destek bizler için çok önemliydi.Ürünlerimizden satın alarak yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz” dedi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir