Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Hediyelere Boğuldu

Videoyu Aç Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Hediyelere Boğuldu
A
a

Eskişehir’De Vos26 Yardım Gönüllüleri Hobi Kültür Ve Dayanışma Derneği Üyeleri Tarafından Hastanede Tedavi Gören Miniklere Çeşitli Hediyeler Dağıtıldı

Eskişehir’de Vos26 Yardım Gönüllüleri Hobi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri tarafından hastanede tedavi gören miniklere çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Vos26 Derneği üyeleri, Eskişehir Şehir Hastanesi Çocuk Servisi’nde tedavi gören minikler ile bir araya geldi. Çocuklara oyuncak başta olmak üzere çeşitli hediyeler veren dernek üyeleri minikleri sevindirdi. Konuyla ilgili bir konuşma yapan Dernek Başkanı Zeynep Hayriye Karbölen, çocuklar ile vakit geçirmekten mutlu olduklarını söyledi. Karbölen, "Her sene olduğu gibi bu sene de çocuklarımıza moral etkinlikleri düzenlemeye devam ediyoruz. Hastanedeki tüm çocuklar etkinliğe katılarak etkinliği daha eğlenceli hale getiriyorlar. Burada bu çocuklar ile bir arada bulunup vakit geçirmenin tarifi asla yok. Bu etkinliklerin oluşmasında destek veren tüm gönüllülerimize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. 2020 yılı tüm çocuklarımıza sağlık, mutluluk, sevgi ve huzur getirsin" diye konuştu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi