Havalimanına dokunmayın!

Videoyu Aç Havalimanına dokunmayın!
A
a

Saadet Partisi (SP) İl Divan Toplantısı’nda konuşan SP İl Başkanı Fesih Bingöl, Hasan Polatkan Havalimanı ile ilgili “Bir an önce bu muğlaklığın giderilmesini ve havalimanımıza dokunulmamasını buradan ifade ediyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
SP İl Divan Toplantısını Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Fesih Bingöl, Alpu ve Seyitgazi yollarına dikkat çekti. Alpu ve Seyitgazi yollarındaki kazaların can almaya devam ettiğini söyleyen Bingöl, “Kuzey- Güney Çevreyolu mutlaka yatırım programına alınmalı, öncesinde ise Alpu-Seyitgazi yolları tamamlanmalıdır” dedi.
TEPKİ VERMEDİLER
Hasan Polatkan Havalimanı ile ilgili iddialara değinen Bingöl, “Kütahya Zafer Havalimanı ki öteden beri ifade ediliyor, yer seçiminin doğru olmadığı, Kütahya-Afyon-Uşak illerinin arzu edilen yolcu sayısını karşılamadığı ve taahhüt kapsamında hazineden ödeme yapıldığı. Verimsiz olduğu gerekçesiyle Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı kapatılarak Zafer Havalimanı’na yolcuların yönlendirileceği, bu gerekçeyle Zafer Havalimanı ve Eskişehir arasında demiryolu bağlantısı için ÇED sürecinin başladığı da konuşulmakta iken Eskişehir AKP Milletvekilleri ve yöneticilerinin bu konuda arzu edilen tepkiyi vermemeleri de şehrimiz adına bizi üzmektedir. Şehrimizin cezalandırılmasını asla kabul etmiyoruz. Bir an önce bu muğlaklığın giderilmesini ve havalimanımıza dokunulmamasını buradan ifade ediyoruz” şeklinde konuştu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir